رفتن به محتوای اصلی

آوای صدرا رسانه

مجری اثرگذارترین و موفق‌ترین کمپین‌های تبلیغاتی ایران در سراسر کشور

با ما تماس بگیرید

تلفکس: 88970019
ایمیل: info@avayesadra.com

موقعیت مکانی ما

آوای صدرا رسانه, مجری اثرگذارترین و موفق‌ترین کمپین‌های تبلیغاتی ایران, آوای صدرا رسانه
سلام! به دنیای آوای صدرا رسانه خوش آمدید!

مجری اثرگذارترین و موفق‌ترین کمپین‌های تبلیغاتی ایران در سراسر کشور

درباره آوای صدرا رسانه

به ساعتتان نگاه کنید! زمان به سرعت دارد می‌گذرد. این شمایید که تصمیم می‌گیرید ثانیه‌ها به نفع شما سپری شوند یا به ضررتان. مطمئن باشید تا برنامه دقیقی نداشته باشید، هیچ معجزه‌ای اتفاق نمی‌افتد.

بگذارید داستان کوتاهی را برایتان بگوییم! گوبلز، مشاور تبلیغات هیتلر در دوران جنگ جهانی دوم، معتقد بود که توده های مردم، دروغ های بزرگ را بیشتر از دروغ های کوچک باور می کنند. او با کمک این ایده توانست برای مدت زمانی طولانی، تبلیغات جنگ را به نفع آلمانی‌ها مدیریت کند. آیا شما هم همینطور فکر می کنید؟ باید بگوییم این ایده گوبلز تا سال‌های سال جواب می‌داد. اما با گسترش رسانه های جدید و به ویژه با ظاهر شدن شبکه های اجتماعی الگوی تبلیغاتی گوبلز اثرگذاری اش را از دست داد. تبلیغات به ویژه در حوزه تجاری و اقتصادی از سال ۲۰۱۰ وارد دوران بسیار متفاوتی شده و راهکارهای تازه و متنوعی را تجربه می‌کند. امروزه تبلیغات تجاری به طور کامل براساس الگوهای خلاقانه و مبتنی بر نوآوری تعریف می‌شود.

دوباره به ساعتتان نگاه کنید! زمان هرگز نمی‌ایستد و این سرمایه اصلی شماست که به سرعت دارد سپری می‌شود. باید تصمیم بگیرید! از همین لحظه بیش از هشت هزار متر مربع فضای انحصاری تبلیغات محیطی، تمامی شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی سراسری و استانی در تمام ساعات پخش، تمامی رسانه‌های مکتوب شامل روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها، خبرگزاری‌ها و … و اثرگذارترین کمپین‌های تبلیغاتی موبایلی در فضای مجازی در کنار حضور و مشاوره تمام مدت بیش از ۲۰۰ کارشناس زبده و شناخته شده، دارایی شماست. کافی است تصمیم بگیرید که«دیده شوید!»

ما در مجموعه « آوای صدرا رسانه » با بهره‌گیری از متدهای روزآمد پژوهشی، الگوهای اقناعی مردم ایران را تحلیل کرده‌ایم و به نتایج شگفت‌انگیزی دست یافته‌ایم. شاید برایتان جالب باشد که همه کمپین‌های تبلیغاتی در سال‌های اخیر، یافته‌های ما را اثبات می‌کنند و این موضوع در ده سال گذشته برای تیم پژوهشگران تحلیلی ما هم جالب و شگفت‌انگیز بوده است. اما این همه ماجرا نیست. ما در کنار دستاوردهای پژوهشی و نرم‌افزاری، با تجهیزات و امکانات بسیار گسترده و کاملا انحصاری توانسته‌ایم اثرگذارترین و موفق‌ترین کمپین‌های تبلیغاتی ایران را در سراسر کشور طراحی و اجرا کنیم. این دستاورد بزرگ نتیجه سال‌های متمادی تجربه، تحقیق و البته اعتماد مشتریان ماست.

تبلیغات دیجیتال

هر برند تجاری یک داستانی برای گفتن دارد و ایران مملو از کسانی است که می‌خواهند داستان‌ها را بشنوند. تحقیقات بازار، امکان رصد موقعیت‌تان را در میان رقبا و در میان مشتری‌هایتان فراهم می‌کند. تحقیقات ستون فقرات همه کمپین‌های تبلیغاتی است. تیم روابط عمومی ما ضمن ارائه شماتیک موقعیت شما در بازار،‌ به صورت مستمر و زنجیره‌ای بازخوردهای مشتریان شما را در قالب رضایت سنجی، رغبت سنجی و نیاز سنجی به شما ارائه می‌کند. متخصصان روابط عمومی ما اجازه نمی دهند که جایتان در هیچ زمانی‌ خالی بماند

تیزرهای تبلیغاتی

ایونت‌ها شانس بزرگی برای شما به حساب می‌آیند. آنها فرصت کم‌نظیری برای شما ایجاد می‌کنند تا به صورت مستقیم با ذی‌نفع‌ها، مشتریان و فعالان کسب و کارهای مرتبط با تجارت‌تان ارتباط برقرار کنید. انها کمک می‌کنند تا به قول معروف،‌ هر مشتری شما یک بیلبورد سیار برای تبلیغ کالاها یا خدمات‌تان باشد. تیم مدیریت و اجرایی ما یک ایونت کامل را به شما پیشنهاد می‌کند. این تیم با در اختیار داشتن همه اطلاعات لازم، پکیج نهایی و مکمل‌های تبلیغاتی شما را تهیه می‌کند و به اجرا می‌گذارد.
ایونت‌ها در واقع همان رویدادهایی هستند که با محوریت حرفه و کار شما موج‌های خبری و رسانه‌ای ایجاد می‌کنند.
آیا آماده هستید که به کانون خبرهای رسانه‌ای تبدیل شوید؟

مجری قدرتمند تبلیغات محیطی

این حق شما و تعهد ما است که از نتیجه کار راضی باشید.
ما متعهد می‌شویم که در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران تمامی سفارشات شما را در بهترین شرایط ممکن به اجرا برسانیم.
ما متعهدیم که بر اساس نیاز و در خواست شما از بهترین و بالاترین ابزارهای مورد نیاز برای طراحی و اجرای کمپین‎‌های تبلیغاتی شما استفاده کنیم.
ما متعهدیم که بی نقص‌ترین برنامه‌های تبلیغاتی لازم را برای شما طراحی و اجرا کنیم.
ما متعهدیم که بر اساس درخواست شما و بر اساس متدهای موجود، نحوه اجرای کمپین‌های تبلیغاتی را به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه رصد کنیم و نتایج و سطح اثرگذاری کمپین‌های تبلیغاتی را به شما اطلاع دهیم.

خدمات آوای صدرا رسانه

----------

تبلیغات دیجیتال

امروزه فضای مجازی بستر مناسبی برای تبلیغات دیجیتال است. در حالی که استفاده از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی روز به روز در حال افزایش است شما می توانید از این فرصت استفاده کنید و تبلیغات خود را انتشار دهید. اگر در فضای مجازی مشتریان رضایتمندی داشته باشید آنها می‌توانند تاثیر بسیار خوبی روی رونق کسب و کار شما داشته باشند.

----------

تیزرهای تبلیغاتی

در بازارهای به‌شدت رقابتی امروز بسیار اتفاق می‌افتد که تیزرها و آگهی‌های تبلیغاتی جذاب و حرفه‌ای خود تبدیل به مزیت رقابتی شرکت شده و عاملی برای جذب مشتری می شوند. تیزرهای ساخته شده باید به قدری جذاب و اثرگذار باشند که خود تبدیل به مزیت رقابتی شرکت شوند،

----------

مجری قدرتمند تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی را بی شک قدیمی ترین روش تبلیغاتی باید دانست. تبلیغات محیطی به عناصر فیزیکی قابل اجرا برای تبلیغات که در تیررس ببنندگان است اطلاق می شود. تابلوهای تبلیغاتی، بیلبوردها، فضاهای تبلیغاتی داخل مترو، بدنه اتوبوس ها و … گونه های مختلفی از تبلیغات محیطی بشمار می روند.

ما را به دیگران معرفی نمائید
برگشت به بالا